Kryefjala Logo

BBVA i nxjerr babain Keisit por i fut…ish-in!

15 Mars, 2023 | 12:47 pm

Mbrëmjen e djeshme ishte Sabiani i eleminuari i rradhës duke braktisur për herë të dytë shtëpinë.

Ai u fut për të bijën,Keisin pasi kishte merak prindëror rreth marrëdhënies së saj me Kristin.I lumtur për eksperiencën,ai hoqi disa gurë nga xhepat dhe sigurisht që doli më i çliriar.

Por e papritura ndodhi.Produksioni fut dy banorë të rinj ku njëri nga këta është Lorenc Hasrami që duket të jetë ish-i i Keisit..

Deri më tani asgjë nuk është pranuar nga dyshja,por ky rrugëtim i Keisit duket të jetë gjithçka përveçëse individual.

Të ngjashme