Kryefjala Logo

BB VIP Kosova: Olti Curri i drejtohet Stresit: Kur një mashkull bullizon dhe i ulëret një femre, gjithmonë del mashkulli keq.

30 Dhjetor, 2022 | 9:41 pm

Debati mes Xhulit dhe Stresit vazhdon ende. Ndonse Xhuli sot ka vendosur të tregojë sesi ka qenë e vërteta.

“Ai hante dreke me dy shoke, i thash Jam me 5 goca, hajde me u rregullu! Une ndoshta sjam e rrjedhshme dua te me ndihmosh kur ngec, ke nje vella aty brenda me tha. E madje tha, themi aty brenda qe kemi 10 vite qe njihemi.Kjo ka qene historia tre here jemi takuar gjithsej. I uroj vetem te mirat dhe i kerkoj vetem te lere emrin tim mos e permend me.”- ka thënë Xhuli.
Ndonse edhe Shota i është kthyer Xhulit kundër, duke thënë se ajo i ka gënjyer të gjithë me historinë, ndonse tregon se nuk do u shkonte shokve në dhomë të hotelit. Ndonse duket se fjalët e Xhulit kanë nksur dyshimet e banorëve tek ajo.

Më tej Stresi ka ndërhyrë duke thënë:
“E une kam qejf ta sqaroj njeher e mire sonte. Une nuk i fola dy dite Xhulit nga prime i fundit, ajo me zor ka pritur te merrnim ne nje denim e ka nderhyr kudo. Kjo ka te drejt te shpifi, por une e mbyll sonte me nje X te madh. S’kam qejf te kem komunikim me te, kur te dal e verteta le te dale. Nuk e kam takuar 5 ore sic thote kjo, e nuk e kam njohur 10 vjet. Kete vajze e kam takuar vetem dy here”

Ka qene opinionisti Olti Curri ai që ka dhënë mendimin e tij ku shprehet: “Une si njeri i rrjeteve dhe tv mund tu them se nuk na intereson c’keni bere jashte. Nuk po permend emra se njeri nga ju me ka takuar dhe mua aty e eshte mese normale, me ka marre e ne telefon
Nuk e kam tek debati por tek menyra, kam pare shume bullizim. Kur nje mashkull bertet nje femre del ai keq ne publik.
Shoket e Stresit Shota e Andi zjarrit te Stresit jo ti hidhnin uje por i hodhen benzine.

Xhuli sado jemi ne krahun tend si e bullizuar nuk jemi ne lojen tende qe te mbash nje buzeqeshja gjate javes e ta ndryshosh buzeqeshjen ne prime. E Stresi gjithe javen eshte agresiv dhe ne prime del si analist politik qe do e kishte zili e fevziu, o jeni te vertete ose jeni lojtare te dobet qe shfrytezoni cfare ka ndodhur jashte shtepise”.

Të ngjashme