Kryefjala Logo

Bashkohen dy BIG Brother VIP Kosovë & Shqipëri. Ermiona Lekbello takimin e parë me Olti Currin

9 muaj më parë

Ditën e djeshme Ermiona Lekbello është skualifikuar nga BB VIP Albania. Ndonse ajo është larguar me mjaft sportivitet.

Ermiona takimin e parë e ka bërë me opinionistin e BB VIP Kosova Olti Currin, dyshja kanë postuar edhe një foto bashkë.

Ata njihen prej vitesh pasi kanë qenë në të njëjtën lagje në Durrës. Madje vetë Ermiona e ka përmendur gjatë gjithë kohës brenda shtëpisë së BB VIP. Ndonse sapo ka dalë takimin e parë e pati me familjarët dhe mikun e një jete Olti Currin.

Të ngjashme