Bashkimi dhe Alvisa drejt fejeses.Gjeni pak ke NUK do te ftojne nga ‘Perputhen’

7 muaj më parë

Eshte nje shprehje qe thote:”Pac fatin e Marigose,beri lemsh gjithe fshatin dhe mori ate qe deshi”

Pak a shume te kujton edhe Alvisen,qe pasi beri nje lemsh te madh ne ‘Perputhen’ mori ate qe deshi ne fund,pra Bashkimin.

Ata dolen bashke nga emisioni dhe duket se jashte kamerave gjerat shkojne shkelqyeshem pasi cifti po flasin per fejese dhe shkembim unazash.

Sic e do tradita,te dy duan nje fejese te madhe me shume te ftuar ku disa prej tyre jane edhe personazhe te famshem te ‘Perputhen’ pervec njerit ama.

Ervin Kurti ishte direkt ne pyetjen e tij se cilin personazh nuk do ftonin ne fejese dhe Bashkimi u pergjigj duke thene:Arian Konomi!

Alvisa nuk kundershtoi por qesh duke ndare te njejtin mendim.Epo cudi do te ishte ta ftonin apo jo?

Linku per ju:

Të ngjashme