Kryefjala Logo

Bardhi bën dedikimin e ëmbël: S’po më pritet me ti pa sytë

22 Maj, 2024 | 2:44 pm

Bardhi dhe Sara Gjordeni po shijojnë periudhën më të bukur. Ata po presin që të bëhen prindër për herë të parë dhe çdo emocion të tyre nuk kanë ngurruar ta ndajnë me ndjekësit në rrjete sociale.

Çifti tashmë kanë nisur dhe bashkëjetesën në një apartament të ri në të cilin po bëjnë dhe përgatitjet e fundit para se bebushi i tyre të vijë në jetë.

Bardhi ka bërë një dedikim të ëmbël për bebin që pret të vijë në jetë. Përmes një postimi në “Instastory”, në një foto të papuçeve të vogla ai shkruan: “S’po më pritet më t’i pa sytë”.

493BAB33 D3CE 4837 9679 EC270714C055

Të ngjashme