Barbana sjell në jetë vajzën e saj … Ajo do të mbajë emrin e dajo Ergit…

2 javë më parë

Këngëtarja Barbana Dini solli në jetë vajzën e saj. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja në rrjetet sociale duke na zbuluar edhe emrin e vogëlushes që mban emrin e dajës së saj të ndjerë, Ergi Dinit.

“Sept 15.2023 mes emocioneve te papershkrueshme,erdhi ne jete mrekullia jone Ergola Ergi Parubi!Erdhe si bekim per ti dhene jetes tone motiv,ngjyra,jete e dashuri te pakufi!Bija ime,je kryevepra ime me e madhe!Je endrra me e bukur qe kam pare…
Jam e bindur qe kete emer qe babai yt zgjodhi per ty do e mbash me shume dashuri dhe krenari!
Faleminderit Zot!”, shkruan Barbana në rrjetet sociale.

IMG 7321

Të ngjashme