Kryefjala Logo

Banori i ri tha se kishte njohje me Sarën, Olti Curri u nxjerr foton!

26 Shkurt, 2024 | 7:46 pm

Banori i ri Silvi kishte patur njohje me Sara Gjordenin, madje sipas tij e thoshte këtë në mënyrën e një flirti dhe e paraprinte që mos i dilnin fotot papritur

Faktikisht, foton e tyre bashkë e ka zbuluar blogeri Olti Curri. Ai e ka publikuar në story dhe bën ironi duke shkruajtur: “Ça e ka gjet Sarën për 10 minuta muhabet me këtë tipin në një event, ja bënë dashnor.

Rrezik e ka pas të dashur edhe Mehmet Shehun që ka vdek në 1981”.

Rikujtojmë që Sarës deri tani i kanë dalë shumë histori dashurie, ku mbase edhe fjalët e banorit të ri janë thjesht për tu futur në lojë.

 

55546182 E385 4DA2 A656 BEBDBFF2025E

Të ngjashme