Friday, January 28, 2022

Latest Posts

Banori i ri ne BB Vip: Arilena Ara me ka borxhe

Diten e marte ne BB ViP eshte futur koreografi Tan Brama. Ai ka punuar me nje numer te madh artistesh ama ne nje interviste te ca koheve me pare ka rrefyer se Arilena eshte ne borxh me te.

Ai ka lene obligimet e tij per t’ju dedikuar projektit te Arilenes e ne fund nuk jane ndare te kenaqur sepse nuk ka marre as mirenjohjen dhe as anen financiare.

”Ne jemi miq te vjeter por ama kur futet leku ne mes ndryshojne gjerat”- ka thene Tan Brama.

Por a eshte lare ky borxh? Mbetet per tu pare…

Latest Posts

Don't Miss