Banori i Big Brother merr lajmin e trishtë dhe reagon kështu…

2 muaj më parë

Banori i “Big Brother Vip Kosova”, Bruno sonte gjatë Prime-it ka marrë një lajm shumë të dhimbshëm. Përmes një letre atij iu komunikua se gjyshja e tij është ndarë nga jeta.

Bruno shpërtheu në lot me të lexuar letrën, ndërsa kujtoi momentet e bukura që ka pasur me gjyshen e tij. Ai tha se e kishte marrë bekimin e saj për të hyrë në “Big Brother VIP Kosova”…

Momente të tilla janë vërtetë të dhimbshme, sidomos kur je i izoluar brenda shtëpisë së Big Brother.

 

Të ngjashme