Banori i Big Brother bën premtimin solemn:”Nëse fitoj do dërgoj banorët pushime”

7 muaj më parë

Aktori i njohur i humorit kosovar Vedati ai i cili është një nga finalistët e Big Brother Vip Kosova u bëri një premtim banorëve duke i lënë pa fjalë.

Ai tha se nëse do ta fitonte çmimin do t’i dërgonte me pushime në Turqi për 5 ditë, banorët me të cilët ndau shtëpinë.

Sigurisht që oferta e tij u prit mjaft mirë nga banorët të cilët të entuziazmuar u shprehën se mund të qëndrojnë më shumë ditë. Kujtojmë se finalja e madhe është ditën e premte në 17 mars dhe në garë për çmimin e madh janë: Stresi, Juliana, Mbresa, Vedati dhe Artani.

Të ngjashme