Kryefjala Logo

Banori i BB VIP Kosova: “Syzet më kushtojnë 11 mijë euro”

3 Janar, 2023 | 1:03 pm

Ju e dini që personazhet publikë (veçanërisht vitet e fundit ku edhe Instagrami është bërë faktor) shpenzojnë shumë sa i takon look-ut të tyre. Po ti hedhësh një sy veshjeve të tyre ato i kalojnë shifrat marramendëse dhe kjo nuk vlen vetëm për vajzat e showbizit por edhe për djemtë.

Shumë para duket se shpenzon edhe  reperi Getinjo. 11 mijë franga zviceriane ( që kanë afërsisht 11 mijë euro) kushtojnë një palë syze të tij.

”11 mijë franga syze kam blerë dhe as nuk e di ku i kam”, dëgjohet të thotë reperi në një bisedë me banorë të tjerë të cilët duken të habitur nga ky veprim i Getinjos.

Të ngjashme