Kryefjala Logo

Baba për herë të tretë, Ledion Liço tregon detajet pas zbulimit të gjinisë

2 vite më parë

Ledion Liço ka qenë I ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” ku ka rrëfyer për herë të parë ndjesitë pas zbulimit të gjinisë së fëmijës së tretë. Ka qenë Sara Hoxha që zbuloi gjininë e vajzës nëpërmjet një postimi në Instagram.

Ledioni ka treguar se janë gëzuar shumë, pasi ata të dy e dëshironin një vajzë, gjithashtu janë familje që duan të kenë shumë fëmijë pasi janë rritur në familje të mëdha. Më tej producenti ka treguar se i kishte bërë përshtypje një koment që kishin bërë njerëzit ku shkruhej se ishin familja e vetme që gëzoheshin që prisnin vajzë në Shqipëri dhe ka treguar se është mjaft I lumtur për këtë fakt.

Ndonse ende e kanë pak me siklet edhe frikë sesi do të shkojnë gjërat, por ai mezi po pret vogëlushen të vijë në jetë. Epo urime edhe njëherë!

Të ngjashme