Wednesday, January 19, 2022

Latest Posts

Baba per here te pare! Dorian Ramaliu ben dedikimin prekes!

Pak kohe me pare moderatori Dorian Ramaliu ose ndryshe Dori i Fiks Fare ka lajmeruar se do te behet baba per here te pare.

Diten e djeshme ka ardhur ne jete djali i tij Brois dhe ai ka bere nje dedikim mjaft prekes. Dori ka publikuar fotot nga salla e lindjes ku shkruan:

“Mirë se erdhe në jetë lumturia jonë pa kufij. Faleminderit Zot për këtë jetë të re që na fale si prindër”.

Latest Posts

Don't Miss