Kryefjala Logo

Aurela Hoxha zbulon për herë të parë fotot gjatë shtatzënisë

9 muaj më parë

Aurela Hoxha ka zbuluar se është bërë nënë për herë të dytë me një vajzë.

Të dy ardhjet në jetë të bebushave ishin befasi për të gjithë, pasi në asnjërën nga pritjet e ëmbla ajo nuk ka zbuluar foto me barkun e rrumbullakosur.

Aurela tha se e ka bërë këtë gjë pasi nuk donte të komentohej për format e saj teksa po përjetonte një ndjenjë aq të bukur.
Dhe për të gjithë ata që kanë qenë kureshtarë se si modelja është dukur gjatë muajve të pritjes së ëmbël, më në fund kanë mundësi ta shohin.

0E1F6E32 DD5A 4CAE AF70 3DB5C64D6F8C

Të ngjashme