Kryefjala Logo

Aurela Hoxha uron të birin dhe ka një sekret për vajzën

25 Maj, 2023 | 1:42 pm

Aurela Hoxha nuk ngurron të shprehë dashurinë për fëmijët e saj, ama në një postim të fundit për ditëlindjen e të birit, ajo ka treguar se djalin e ka paksa më të veçantë.

Aurela ka publikuar foto të djalit e përbri shkruan: Gëzuar ditëlindjen fëmija im i preferuar. Mos ja thuaj Lunës. Të dua jeta ime, falenderoj Zotin çdo ditë që të solli në jetën time, ti i jep kuptim! Të dua, të duam frymë!

738B5CFB 97ED 4E5B 951B 8620A1495A14

Të ngjashme