Kryefjala Logo

Aurela Hoxha poston fotot e rralla me të birin dhe ka dy fjalë për të!

2 vite më parë

Aurela Hoxha ka qenë në qendër të vëmendjes, ps fshehjes së shtatzënisë e sjelljes në jetë të birit të saj. Por pasi prezantoi Alaron me botën, Aurela nuk ndalet nga postimet e duket se kudo e merr me vete!

Sot, i vogli mbush një vjec dhe Aurela ka bërë një dedikim për të. “1 vit jetë! Fryma mamait, pasi të solli Zoti në jetën time fillova të pyes veten si kam jetuar pa ty. Ti i jep kuptim jetës sonë. Të dua, të duam. Gëzuar ditëlindjen tënde të parë engjëlli im”.

E pra Aurela shprehet e lumtur por ajo ç’ka tërheq vëmendjen tonë janë pikërisht fotot.

56D400F1 6C8B 406B B97A AAB2E28FB2EA

43F6CCF0 A132 427A A193 CDEC2C54324E

Të ngjashme