Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

Aurela Hoxha poston foton e pare me djalin e porsalindur!

Pak kohe me pare ne media qarkulloi lajmi se modelja Aurela Hoxha ishte bere nene per here te pare.

Ajo e ka fshehur per 9 muaj shtatezenine dhe madje deri sot nuk kishte bere asnjelloj reagimi. Pak me pare Aurela ka publikuar nje kolazh fotosh me ditet e saj me te bukura dhe mes tyre eshte fotoja e pare qe mban ne krahe vogelushin.

Ndonse prej kohesh ne nje marredhenie, Aurela nuk ka dhene me teper detaje keshtu qe duhet te mjaftohemi me kaq!


Latest Posts

Don't Miss