Kryefjala Logo

Aurela Hoxha e konfirmon: Po u bëra mami për herë të dytë!

10 muaj më parë

Aurela Hoxha është bërë mami për herë të dytë. Ky ishte lajmi që qarkulloi pak kohë më parë në media dhe sot e morëm konfirmimin prej saj. Ka qenë vetë Aurela që ka postuar një foto me të voglën e saj. Duket qartazi që fotot i ka bërë partneri i saj.

”Me motrën e Alaron”, ka shkruar modelja në fotot e saj të Instagram. Ajo nuk e ka zbuluar ende emrin të voglës dhe këtë shtatzëni e ka mbajtur larg vëmendjes mediatike.

Megjithatë ajo që na bie në sy është fakti që Aurela duket në super formë. Këto foto me bikini e vërtetojnë më së miri këtë fakt.

51CF364D 8FA6 4E87 B239 5EEA07648E65 07CCB1D5 01A6 4D9B 8C2A 852F64568104

Të ngjashme