Kryefjala Logo

Aurela Hoxha bëhet nënë për herë të dytë!

30 Dhjetor, 2022 | 9:25 am

Modelja Aurela Hoxha rrerh dy vite më parë k sjellë në jetë djalin e saj, ndonse duket se ka vendosur të zgjerojë familjen.

Burime pranë “News31” bëjnë me dije se Aurela është bërë nënë për herë të dytë, ndërsa ka sjellë në jetë një vajzë. Kjo konfirmohet më tepër edhe nga fotoja e fundit e modeles në Instagram, me Hoxhën që ka postuar një foto me buqetat me lule që i kanë ardhur, për ta uruar për lindjen e së bijës, teksa fotoja me shumë gjasë është bërë në spital.

Aurela e mban mjaft të fshehtë partnerin, dhe nuk ka zbuluar asnjërën prej shtatzënive.

29B27071 B303 44EA B75C 5AD84F549AC5

Të ngjashme