Aurela Gace feston sot ditelindjen:”Iku dhe nje vit oj t’emen e s’emes”

1 vit më parë

Sot eshte ditelindja e e nje prej kengetareve me te forta te skenes Shqiptare Aurela Gace.Ne kte date ajo feston plot 47 vite jete ku shumicen e tyre i ka kaluar ne skenat me te medha te vendit dhe ende mban fronin si nje nga artistet me energjike qe kemi.

Gjithmone e qeshur,e gjalle dhe me nje vokal per tu pasur zili,Aurela na verteton se mosha eshte thjesht nje numer.

Shume e dashur per publikun qe e ka zgjedhur edhe fituese te disa spektakleve ku ka marre pjese,ka ditur gjithmone te vije e fresket dhe ndryshe qe nga veshja,modelet dhe ngjyrat e flokeve dhe performancat elektrizuese.

“Iku dhe një vit oj t’ëmën e sëmës”

Sot,47 kokrra.

Por se si ndihem,keshtu si 27 me xhan hehehehe si tip flake,si tip zjarri.

Ky eshte urimi qe Aurela i ka bere vetes ne Instagram dhe sigurisht komentet ku e urojne nga te famshem dhe fansa nuk kane munguar.

Edhe qindra Aurela!!

 

Të ngjashme