Kryefjala Logo

Aulona Musta zbulon fobinë e saj më të madhe!

29 Shtator, 2022 | 6:19 pm

Gazetarja dhe moderatorja Aulona Musta është një ndër personazhet e showbizit që udhëton shumë. Për momentin ajo ndodhet në Zvicër.

Gjatë kësaj vizite Aulona ka vendosur tē tregojë por edhe të luftojë me frikën e saj më të madhe. E dini cila është? Lartësia.

Aulona ka publikuar një foto nga teleferiku në Alpet e Zvicrës e përbri shkruan: “Duke sfiduar frikën time, lartësinë”. E pra guximi i Aulonës na duhet të gjithëve.

9C441CF9 DE8E 48AA 8D9D 3B2CA9B38E25

Të ngjashme