Aulona Musta dhe Beatrix Ramosaj bejne xing!

9 muaj më parë

Kengetarja Beatrix Ramosaj ka veshur nje fustan te kuq me xixa naten qe eshte bere pjese e Big Brother VIP.

Te njejtin fustan ka veshur dhe moderatorja Aulona Musta ne puntaten e pare te “Naten me Aulonen”.

Por ciles prej tyre u rri me mire? Kete e vendosni ju

Të ngjashme