Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

Atë që nuk e gjeti në ‘Love Story’,Engjëll e gjeti në krahët e këngëtarit të njohur

E mbani mend Engjëll Lengo, vajza e cila u bë e famshme në emisionin e dashurisë “Love Story 1”?

Ish-konkurrentja ka gjetur dashurinë e saj dhe ai nuk është i panjohur për publikun . Bëhet fjalë për Vani Gjuzin, këngëtarin e njohur sinpatik që duket ka rrëmbyer zemrën e bukuroshes.

Ajo vetë ka ndarë me ne lajmin duke shkruar:“Historia ime e vërtetë e dashurisë”

Latest Posts

Don't Miss