Serish lemsh! Atdheu publikon video me kengen e Donaldit dedikuar Bores!

8 muaj më parë

Mbremjen e djeshme Atdheu ka publikuar nje foto ku mbante kapur doren e nje vajze, e pas asaj nje story ne makine me kengen TL qe Donaldi i kushtoi Bores teksa u fut ne BB VIP.

Prisni pak, Atdheu eshte perfolur prej kohesh qe ka patur nje romance me Boren madje kane dale dhe foto, nga ana tjeter eshte kapur edhe me Efin e Perputhen. E nje nate te bukur poston kengen e Donaldit.

Atdhe po na ben lemsh, nje kenge dedikuar Bores e postuar nga Atdheu. Tani u ngaterruam fare!

 

Të ngjashme