Atdheu terheq vemendjen e mediave italiane, cfare beri kete here?

6 muaj më parë

Atdhe Xharravina shpeshhere di si te terheqe vemendjen e mediave dhe jo vetem me ngacmimet apo kunjat qe ai hedh ne rrjet.

Por se fundmi ai ka terhequr vemendjen e mediave italiane te cilat kane shkruajtur per nje lidhje te mundshme mes tij dhe kengetares italiane Maria Bove. me vajzen ne fjale Atdheu ka hedhur nje foto pak dite me pare. Por kaq ka mjaftuar qe lajmi te marre dhene.

Rikujtojme se Maria eshte perfolur edhe me pare per nje marredhenie me Robert Berishen, mesa duket paska dobesi per djemte shqiptare!

Të ngjashme