Kryefjala Logo

Atdheu sërish në Big Brother VIP Kosova, reagimi Xhulit për të mos u humbur!

12 Mars, 2023 | 11:03 am

Ish banorët e Big Brother VIP Kosova, Edoni dhe Atdheu janë rikthyer në shtëpinë e “Vëllait të Madh” gjatë ditës së sotme, derisa ardhja e tyre, i lumturoi pafund banorët. Xhuli e ka përqafuar menjëherë.

E pas rikthimit të Atdheut, Xhuli është parë të kujdeset për shtratin që ata dikur e ndanin bashkë, teksa ia ka ndërruar çarçafët.

Mesa duket Xhuli dhe Atdheu do të flenë bashkë!

Të ngjashme