Atdheu rikthehet serish ne Perputhen?

8 muaj më parë

Prej pak kohesh eshte aluduar se disa prej konkurrenteve qe dolen beqare nga Perputhen vitin e kaluar do te rikthehen serish.
Nder te parat qe eshte perfolur ka qene Ana Lleshi. Por ajo c’ka na terhequr vemendjen eshte nje foto e Atdheut. Mos ndoshta do te rikthehet edhe ai?

Atdheu ka publikuar nje foto nga studio e Perputhen dhe e ka shoqeruar me nje emoji.

Mos ndoshta po mendon nje rikthim te dyte? Kjo mbetet per tu pare…

 

Të ngjashme