Atdheu pjese e Love Story? Ja si qendron e verteta!

7 muaj më parë

Se fundmi ne portale po flitet se Atdhe Xharravina pas refuzimit te Olsa Muhametit per tu rikthyer ne Perputhen dhe ai kishte vendosur te behej pjese e Love Story.

Burime prane Atdheut kane rrefyer per Kryefjala.com se ai jo vetem qe nuk do jete pjese e Love Story por ka qene nder te paret qe eshte kontaktuar nga autorja e Perputhen per tu rikthyer ne program.

Mes tyre nuk ka hatermbetje por duket se Atdheu e ka mbyllur ate kapitull dhe nuk i rikthehet nje emisioni tjeter dashurie!

Gjithashtu ai ka bere edhe nje reagim ne rrjetet sociale ku shprehet se ka refuzuar ai ftesat!

Të ngjashme