Atdheu na ngaterroi serish, kush eshte vajza ne foto me te?

1 vit më parë

Atdheu eshte nje nga ata djem qe rremben zemrat e vajzave ku do qe shkon.

Se fundmi postimet e tij na kane ngaterruar dhe sapo duket qe zbulohet dicka, del nje gje tjeter. Mbremjen e djeshme menduam se mes Atdheut dhe Antoneles kishte dicka pas postimeve qe bene. Ndersa sot ai shperthen nje tjeter bombe.

Nje vajze e cila eshte moderatore ne Kosove dhe quhet Engjellusha Cakaj ka publikuar nje foto me Atdheun perbri se ciles shkruan: Ehh!

Shikimi i Atdheut ne fakt na terhoqi vemendjen pasi syte e tij duket se flasin. Te kete dicka me shume se thjesht marredhenie profesionale me vajzen?

Atdhe ndaj mendjen dhe na prezanto me vajzen qe te ka rrembyer zemren!

Të ngjashme