Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Atdheu mashkulli me i kerkuar nga vajzat e Perputhen edhe pse hiqen sikur nuk duan!

Atdheu ka qene djali me i preferuar i te gjitha vajzave brenda apo jashte programit. Ndonse shume prej tyre kane bere sikur nuk i intereson Atdheu, veprimet e tyre tregojne te kunderten.

Pastaj ka dhe nga ato vajza qe lene koken pas Atdheut si pershembull Sindi. Gjithesesi Atdheu, djali bukurosh dhe ne anen tjeter shume serioz nuk perfshihet ne cdo situate, vetem atje ku atij i pelqen.

Sot po diskutohet se ai dhe Antonela kane dhuruar nje puthje ne prapaskene gje per te cilen Antonela eshte shprehur e indinjuar. Edhe pse me teper kjo histori na ngjan me “dhelpren kur s’kapi rrushin”.

Por Atdheu eshte nga ata tipa djemsh qe arrijne te bejne per vete cdo vajze dhe ne anen tjeter eshte shume i prere. Nese nje gje nuk i pelqen Atdheun e humbe pergjithmone!

Dhe vajzat sado te luftojne per te, nga reagimet duket veshtire qe Atdheu te gjeje dashurine e jetes ne Perputhen.

 

Latest Posts

Don't Miss