Kryefjala Logo

Atdheu ka fjalën e fundit për Bora Zemanin!

7 Tetor, 2022 | 4:20 pm

Ndonse prej kohësh është përfolur për një marrëdhënie të mundshme mes ish konkurrentit të Përputhen Atdhe Xharravina dhe moderatores Bora Zemani. Ndonse Atdheu ka vendosur të japë fjalën e fundit.

I ftuar në D night, Atdheu duket se ka dhënë fjalën e fundit: “Nuk më tërheq dhe në fakt nuk e kam me qejf më të flas në intervista në lidhje me Borën.”

E pra mesa duket tani më Atdheu ka vendosur të ec përpara.

Të ngjashme