Kryefjala Logo

Atdheu i Për’puthen ndryshon pamje, ja cfare ka ndodhur me flokët e tij

13 Shtator, 2021 | 12:41 pm

Atdheu ishte mashkulli që i bëri për vete të gjitha konkurentet  e Për’puthen, pas shumë takimesh me Anën, Sindin, Melisën, Antonelë , ai doli nga emisioni i lidhur me Sarën. Kjo lidhje nuk zgjati shumë dhe pak pas mbarimit të emisonit ata u ndanë.

Fama e tij është rritur frikshëm në Instagram ku numëron 353 mijë ndjekës. Ai ka shijua pushimet në bregdetin shqiptar teka ende poston foto aktuale nga Riviera.

Ne fotot e fundit është vihet re se flokët e tij janë zgjatu shumë që nga dalja e tij e parë në publik, fakt që e kanë komentuar dhe ndjekësit e tij. Shumë femra në komente shprehin simpatinë për 2 metroshin nga Kosova.

 

Të ngjashme