Kryefjala Logo

Atdheu flirton me moderatoren në emision, e vë në siklet!

18 Shtator, 2021 | 1:14 pm

Ditën e djeshme Atdheu ka qenë I ftuar tek “Shqipiëria live” së bashku me moderatoren Erjola Doçi dhe gazetaren Kilda Hysenbegasi. Gjatë bisedës për ecurinë e Përputhen 3, Atdheu ka filluar të flirtojë haptaz me Erjolën. Ai është pyetur nëse do të dilte me të nëse do të ishte në Përputhen dhe Atdheu ka thënë “Po”.

Më tej ai ka vazhduar duke I hedhur kunja duke e vendosur në një farë mënyre paksa në siklet. Erjola ka shpjeguar se ata janë miq dhe njihen prej njerëzve të përbashkët, por mënyra si flirtonte Atdheu la shumë pikëpyetje.

Gjithësesi tashmë jemi mësuar dhe Atdheu meriton çmimin flirtuesi I vitit!

Të ngjashme