Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Atdheu dhe Bora i dergojne mesazhe te koduara njeri tjetrit?!

Diten e sotshme Atdheu ka publikuar nje video ne makine ku sic shkruan ai e sic thote kenga ja dedikon nuses: osht tu mbi presion nona do nuse ke shpi.
Madje shkruan: ku je o nuse ku je!

Pak minuta me vone, Bora ka publikuar nje story ne makine ku leviz koken pa folur por duket sikur do te tregoje dicka.

Mos ndoshta keto jane mesazhe te koduara?

Ndonse Atdheu eshte shprehur se eshte i dashuruar e Bora ne anen tjeter eshte shprehur se eshte single, keto reagime na bene te dyshojme serish.

Latest Posts

Don't Miss