Atdheu bëhet xhaxha, por emri i mbesës na rikujtoi Bora Zemanin

6 muaj më parë

Kohë më parë Bora Zemani ka publikuar në Instastory një video nga filmi “Lion’s King”, duke zbuluar se i pëlqen shumë emri i heroinës luaneshë, Nala, madje shprehej se nëse bënte vajzë do i vendoste këtë emër.

Por para Borës duket se e paska zgjedhur dikush tjetër. Mbrëmjen e djeshme Atdhe Xharravina ka treguar se është bërë xhaxha dhe mbesën e kanë quajtur Nala. Por a ka qenë Atdheu që i ka vendosur atë emër mbesës apo thjesht rastësi.

Rikujtojmë se dikur Atdheu dhe Bora janë përfolur për një romancë mes tyre.

Të ngjashme