As Vigani, as Veseli sonte ne BB VIP hyn kengetari Valon Shehu

1 vit më parë

Ka patur shume aludime se kush do te jene banoret e rinj qe do te behen pjese e shtepise se Big Brother VIP. Mes tyre eshte folur per dy ish banore Vigan Shehun dhe Vesel Kurtishaj. Por ne fakt nuk eshte asnjeri as tjetri.

Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se behet fjale pikerisht per Valon Shehun, kengetarin shqiptar qe ka rrembyer mijera zemra. E ne fakt po eshte vellai i Valonit por ky eshte tjeter muhabet.

Gjithesesi i urojme suksese!

Të ngjashme