Kryefjala Logo

Artistja e tretë më e dëgjuar në Spotify është një shqiptare…

11 Shtator, 2023 | 3:49 pm

Dua Lipa ka arritur majat e suksesit në karrierën e saj dhe këtë e dëshmojnë më së miri sukseset e njëpasnjëshme të këngëtares.Dua po renditet e treta në platformën dixhitale “Spotify” me muzikën e saj. Ajo ka aktualisht më shumë se 76.4 milionë dëgjues mujor në Spotify dhe padyshim që ky është sukses i padiskutueshëm për këngëtaren nga Kosova. Nga ana tjetër Dua po punon fuqishëm edhe për albumin e saj të tretë muzikor.

 

Të ngjashme