Kryefjala Logo

Artemis i “Love Island” në një lidhje dashurie?

1 muaj më parë

Pas daljes nga “Love Island” u duk se mes Artemis dhe Glenit kishte nisur diçka, por në fakt asgjë nuk ndodhi mes tyre.

Teksa ka kaluar kohë që nga programi i dashurisë, duket se Artemis tanimë ndodhet një romancë të re, ose së paku kështu dëshiron të shfaqet për publikun.

Ajo ka hedhur një instastory ku ka publikuar bisedën me një djalë, i cili i shkruan: “Ça po bën goca më e bukur në botë?”.

92C7CE25 8D9B 4BF2 AC66 42351AE4F1E2

Të ngjashme