Kryefjala Logo

Arta Kabashi reagon për herë të parë pas daljes nga BB VIP

26 Shkurt, 2024 | 7:59 pm

Arta Kabashi, u eliminua prej garës së ‘Big Brother Vip’ në ‘Prime-n’ e kaluar. Eliminimi i saj erdhi i papritur pasi asnjë prej banorëve nuk e dinte që do të kishte një eliminim të dyfishtë.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Arta ka falenderuar të gjithë mbështetësit e saj dhe tregon lidhur me eksperiencën dhe shoqërinë që ka fituar brenda shtëpisë së ‘BBV3’.

 

“Ju shkruan Arta, dua tju falenderoj te gjitheve per dashurine e dhene gjate gjithe udhetimit tim ne @bigbrotheralb_vip. Jam e nderuar nga te gjitha mesazhet, fotografite dhe videot qe kam marre nga ju pas perfundimit te udhetimit tim dhe me lumturon fakti qe ndajme vlerat e njejta bashke.

Eksperimenti Big Brother me ka dhene shume, shoqeri qe skam besuar qe do gjeja, sfida qe skam menduar qe do ti kaloia dhe force brenda vetes qe nuk e dija qe e kisha. Ju falemnderit shume per kete eksperience, per dashnine qe ma keni fale sa kam gene brenda dhe per dashnine e pafund qe po ma jepni tani. Dua te jem e sinqerte, nuk dua te harrohemi, dua te iu takoj neper qytetet tuaja shpeite, permes projekteve te reja muzikore te cilat do te viine shume shpeite. E juaja, Arta”- ka thënë ajo.

 

F3FD1317 EAAF 429C BC82 D8594DC1DD5C

Të ngjashme