Kryefjala Logo

Arta Bajrami flet për herë të parë se dy fëmijët e saj kanë autizëm

23 Maj, 2024 | 8:49 am

Arta Bajrami është padyshim një këngëtare me hite e cila që herët solli frymë të re në muzikën shqiptare.Ajo njihet për baladat por edhe stilin HipHop apo R&B.

Prej kohësh e shkëputur nga tregu muzikor,në një intervistë të dhënë së fundmi ajo ka folur për jetën e saj profesionale dhe atë private.

Siç e dimë ajo është nënë e tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.Duke treguar se sa me fat është për familjen e saj, këngëtarja ka deklaruar për herë të parë se dy fëmijët e saj më të vegjël, Ideal Morris dhe Elektra i përkasin spektrit të autizmit.

Të ngjashme