Kryefjala Logo

Armina natën e dasmës, heq fiksimin e adoleshencës

30 Shtator, 2022 | 4:27 pm

Brezi i Arminës apo dhe më pas kanë qenë të fiksuar pas grupit “Guns n Roses”, e dëgjonin këngët e tyre me tepër pasion. Por duket se Armina Mevlani ka patur një tjetër fiksim nga adoleshenca.

Në videoklipin “ November Rain” të Guns n Roses, modelja Stephanie Michelle Seymour shfaqet e veshur me një fustan nusërie mjaft sensual. E duket se zgjedhjen për fustanin e nusërisë Armina e ka bërë që në adoleshencë dhe e veshi pak ditë më parë në dasmën e saj.

Ndonse Arminës i shkonte shumë ky fustan dhe ishte një gjetje mjaft e përshtatshme. Gjithësesi edhe pse ka kaluar pothuajse një javë nga dasma, fustanet e Arminës vazhdojnë të komentohen.

Të ngjashme