Armina Mevlani zbulon për herë të parë njohjen me Shkëlzen Berishën: Mu duk i huaj!

7 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra” moderatoret kanë biseduar për dokumentarin e partneres së Cristiano Ronaldos si dhe nëse do të rrinin me një burrë vetëm prej parave.

Gjatë bisedës Dalina Buzi ka pyetur Armina Mevlanin në lidhje me marrëdhënien e saj me Shkëlzen Berishën duke qenë se shpeshherë është komentuar se ajo e ka zgjedhur prej pushtetit.

“Ne jemi takuar në një event në Tiranë, unë e kam parë më ka pëlqyer dhe kam pyetur një shoqen time. Askush nuk e dinte, as ajo madje mendova se ishte I huaj. Pas një viti jemi ritakuar sërish”- ka thënë Armina.

Më tej ka treguar se nuk ka zgjedhur partnerin për këtë arsye, pasi ndonse ai është I pushtetshëm ajo ka punuar që në moshë të vogël dhe vazhdon edhe sot të punojë vetë.

Për më tepër ndiqni videon mëposhtë:

Të ngjashme