Kryefjala Logo

Armina Mevlani reagon pas largimit të Lulzim Bashës nga PD

24 Mars, 2022 | 9:18 am

Mbrëmjen e djeshme, në “Goca dhe Gra” është diskutuar indeksi i Lumturisë, ku shqiptarët kanë dalë ndër vendet më të palumtura.

Nëpërmjet një sondazhi të realizuar shumë njerëz ishin të palumtur nga politika. Nisur nga kjo Armina ka thënë: Epo duhet të ndërrohet qeveria.

Kaq ka mjaftuar që Dalina t’ja kthejë me humor duke thënë: Ju festoni largimin tani, largimin e Daddy Yankee. Duke nënkuptuar largimin e Lulzim Bashës.

Të ngjashme