Kryefjala Logo

Armina Mevlani: Burri të sjellë lekët në shtëpi unë të rris fëmijët!

2 vite më parë

Mbrëmjen e djeshme Armina Mevlani ka bërë një deklaratë që ka habitur Fatmën. Teksa në “Goca dhe Gra” po diskutonin se kush duhet ti mbante lekët në shtëpi burri apo gruaja, Armina ka thënë;

“Unë jam tradicionale, burri duhet të punojë të sjell lekë, unë të rris fëmijët në shtëpi, tu përkushtohem atyre”- ndonse e tha duke qeshur Fatma është habitur dhe e ka kundërshtuar.

Gjithësesi duket se Armina dëshiron ti përkushtohet familjes së saj kur ta krijojë, edhe pse siç është shprehur ende nuk e ka në plan diçka të tillë.

Të ngjashme