Saturday, January 22, 2022

Latest Posts

Armina Mevlani flet per Berishen: Ai solli demokracine, si mund ta perjashtosh nga shtepia e tij!

Mbremjen e djeshme ka startuar emisioni “Goca dhe Gra” ne Top Channel. Gjate bisedes mes moderatoreve: Fatmes, Dalines, Armines dhe Rites ka qene Dalina ajo qe ka ngacmuar paksa Arminen per nje koment politik qe ajo ka bere pak dite me pare.

Marre shkase nga kjo Armina ka treguar se ajo ka ndenjur jashte politikes pasi nuk eshte fusha e saj, por eshte ne familjen Berisha ku shpreh hapur mendimet e saj pa mbajtur kah. Me tej Armina ka thene se nuk eshte dakort me ndryshimet e fundit ne PD pasi Berisha ka sjelle demokracine.

Si mund ta perjashtosh nga shtepia e tij?- eshte shprehur Armina.

Latest Posts

Don't Miss