Armina flet për fustanet e dasmës: M’i kanë sharë shumë njerëz!

2 muaj më parë

Përveç momenteve të bukura dhe emocionuese të dasmës së saj, Armina Mevlani është ndalur edhe tek kritikat dhe vërejtjet që ajo ka marrë. Të gjitha këto detaje ajo i rrëfeu në emisionin e saj, “Goca dhe Gra”…

“Sa veta më kanë sharë për fustanin? O Zot Se ke idenë. Për të parin e Viviennit, ai është një fustan klasik që princesha e Spanjës e veshi para një jave”, tha Armina.

“Unë kam një fustan tjetër që do të bëj fotot por nuk e kam veshur se doja të kërceja. Fustani i Valdrini ishte super se më kuptoi idenë se unë dua atë të Guns ‘n Roses November Rain”,  tregoi nusja e ish-kryeministrit Berisha.

Të ngjashme