Kryefjala Logo

Armina dhe Bieta postojnë foto nga fëmijëria, ndjekësit ngrenë pikëpyetjet

2 vite më parë

Blogerja Armina Mevlani ka publikuar në InstaStory një foto nga fëmijëria krah moderatores Bieta Sulo. Por Armina nuk ka treguar asgjë më shumë, duke ngacmuar kështu kureshtjen e ndjekësve.

E313447B F46B 4D3B B344 5A986D789055
Menjeherë pas kësaj fotoje shpërthyen pyetjet se çfarë i bashkon Arminën dhe Bietën? Por burime për revistawho.com bëjnë me dije se tezja e Arminës është nusja e xhaxhait të Bietës.

Pra më në fund e zbuluam lidhjen mes tyre.

Të ngjashme