Arjola me këtë album fotografik zbulon momentet më të bukura (ndër vite) me fëmijët e saj

3 muaj më parë

Aktorja e humorit Arjola Demiri është një ndër personazhet më të komentuar në showbiz, përsa i përket jetës së saj private. Ajo është nënë e tre fëmijëve, për të cilën janë gjëja më e rëndësishme në jetë.

Jo më kot ish banorja e Big Brother është bërë nostalgjike dhe ka postuar në rrjetet sociale një album fotografik me momentet e tyre më të bukura së bashku.

“Asgjë s’ka ndryshuar vetëm jemi rritur”, shkruan Arjola në këtë album fotografik. Rubini, Helga dhe Alesia janë tashmë edhe shokët e saj më të mirë.

Të ngjashme