Arjola i dergon mesazhin prekes te emes nga BB VIP

1 vit më parë

Diten e djeshme produksioni ka rezervuar nje feste per ditelindjen e Einxhel, e teksa te gjithe festonin duket se Arjola eshte bere mjaft melankolike.

Ajo ka marre nje buzekuq e ka shkruajtur ne xham: Zot, bekoje mamin tim!

Nje moment mjaft i vecant ky dhe nje dedikim mjaft i bukur. Ndonse tashme kane kaluar me shume se 50 dite brenda shtepise se BB VIP banoret shpeshhere marrin ose cojne mesazhe per njerezit e tyre te zemres.

Të ngjashme