Kryefjala Logo

Arjola flet për Monikën dhe shtëpinë e dhuruar nga Big Brother Vip

28 Mars, 2022 | 1:47 pm

E ftuar këtë mëngjes në “Wake Up” ishte aktorja Arjola Demiri ku foli si po vazhdon jeta e saj jashtë programit.

Arjola tregoi se ka marrë oferta nga Kosova e ndërsa të gjithë janë kurioz për shtëpinë,aktorja tha se është ende në ndërtim.

Për miqësinë me Ilirin dhe Monikën u shpreh se ruan marrëdhënie shumë të mira.
Me Monikën dalja ishte me rikuperim të vështirë por lidhja e tyre miqësore është ajo që ka qënë.

Të ngjashme